Спробуємо перетворити деякі прості парасольки в ті, які виглядають настільки смачно, що хочеться їх з'їсти! Виберемо лимон, кавун і ківі ... тому що хто не має любові до цих соковитих фруктів! Маємо рацію!? Давайте зробимо кілька гігантських скибочок фруктів!

Для роботи вам потрібно:

 • парасольки-тростинки фруктових кольорів (бажано однокольорові);
 • скотч для малярних робіт (товщиною не більше 5 см);
 • фарба для тканин;
 • ножиці

Пропонуємо зробити красу крок за кроком з кожної парасольки, або використайте основні принципи та створіть свій унікальний дизайн.

Скибочка лимона

 1. Прикріпіть малярну стрічку з обох боків спиці до жовтої парасольки на зовнішній стороні. Стрічка повинна починатися у верхній точці парасольки та розширюватися приблизно до 2-х сантиметрів у нижній частині.
 2. Пофарбуйте купол всередині стрічок за допомогою білої або блідо-жовтої фарби. Трошки почекайте. Зніміть стрічку і ... це просто ідеально.
 3. Повторіть наведені вище кроки для кожної спиці вашої парасольки. Найкраще робити крок за кроком по одній спиці, так ви не зіпсуєте вже зроблені сектори.
 4. Тепер зробимо білу шкірку навколо нижньої частини! Для цього прикріпіть шматочок стрічки на кілька сантиметрів вище від нижньої частини кожного сектору парасольки тростинки (знову ж таки, рекомендуємо робити це крок за кроком, сектор за сектором), Злегка згинаючи тканину, якщо це потрібно.
 5. Пофарбуйте частини куполу парасольки під вашою стрічкою, почекайте і зніміть! Повторіть цю процедуру з кожним сектором.
 6. Щоб ваш витвір більше мав вигляд натурального лимона необхідно нахилити кожний "клин". Візьміть невеликий пензлик і фарбу та від руки намалюйте невелику криву біля кожного прямого кута.
 7. Також вигнувши верхню точку кожного сектору зробіть м'якші лінії верхньої частини парасольки.
 8. На закінчення зробімо більш реалістичний край лимонної шкірки: пофарбуйте обережно невелику смужку жовтого кольору по краю кожного сектору.